DRODZY RODZICE I KOCHANE DZIECI,
serdecznie zapraszamy do włączenia się do
pięknej inicjatywy wsparcia dzieci z oddziału
onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Poznaniu.
To już 5 edycja tej szlachetnej akcji. Zbiórka trwa
do 28 maja.
WAŻNE, aby przynosić wyłącznie NOWE
przedmioty (zabawki, słuchawki, książki, zestawy
kreatywne, materiały plastyczne, gry itp). Każdy
drobiazg ma znaczenie- dla tych dzieci to coś
więcej niż prezent. Podarujmy im uśmiech i chwilę
radości. Razem- mamy MOC. Szczegóły
znajdziecie na plakacie.

