Drodzy Rodzice!
W maju i czerwcu nasze przedszkole zamienia się w CENTRUM POMAGANIA
I CZYTANIA.
Chcemy pokazać dzieciom, że małe ręce mogą czynić wielkie rzeczy, że dobro
wraca, a książki otwierają serca!!!
W tych miesiącach będziemy:
CZYTAĆ: codziennie odkrywać nowe historie uczące empatii i nie tylko…
POMAGAĆ LUDZIOM: zbiórka prezentów dla dzieci z oddziału onkologii
Szpitala Dziecięcego w Poznaniu,
charytatywna zbiórka książek wspierająca wychowanków Fundacji
Szczęśliwe Dzieciństwo,
WSPIERAĆ ZWIERZĘTA: zbiórka rzeczowa dla Fundacji Kejtersi
DBAĆ O PRZYRODĘ: dbamy o przedszkolny ogród, sadzimy kwiaty,
budujemy domki dla owadów
Zapraszamy do wspólnego działania. Każda przyniesiona karma, książka, zabawka
czy posadzona roślina to dla nas wielka lekcja dobra. RAZEM MAMY MOC!
Szczegóły dotyczące zbiórek ( plakaty, harmonogram ) znajdą Państwo na tablicy
ogłoszeń i stronie internetowej przedszkola.
BĄDŹCIE CZĘŚCIĄ TEJ PRZYGODY!!!
