Konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE EKO STYL – Najlepszy Projekt Mody z Recyklingu organizowanym przez Zespół Przedszkoli nr 1 w Poznaniu przy współpracy z Zakładem Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu.
Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i nauczycieli do wykonania stroju-ubioru w stylu EKO z wykorzystaniem dowolnych materiałów z recyklingu. Prace oceniane będą pod względem zgodności z tematem Konkursu, wykorzystanych w projekcie elementów z recyklingu oraz oryginalności projektu oraz kreatywności.
Nagrodami w konkursie są bilety na Termy Maltańskie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za aktywne wspieranie działań proekologicznych.

Zgłoszenia (załącznik nr 1) przyjmowane będą mailowo do 17 marca 2023 roku. Fotografię wykonanego zadania konkursowego wraz z informacją o autorze pracy oraz zgodami na udział w konkursie (załącznik nr 2 i nr 3) prosimy dostarczyć osobiście do Zespołu Przedszkoli nr 1 w Poznaniu ul. Sarmacka 105A w dniach od 17 do 31 marca 2023 r. (Dopuszczamy przesłanie fotografii wykonanego zadania konkursowego na adres mailowy: p16pszczolki@gmail.com )

Wyniki zostaną ogłoszone 12 kwietnia 2023 r. na stronie internetowej www.zp1poznan.pl oraz www.zzo.pl.

Uroczysty pokaz mody dla laureatów wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. na terenie Zespołu Przedszkoli nr 1 w Poznaniu.

Regulamin konkursu – Eko Moda

Wielkość czcionki
Kontrast